ZNAČKA KTERÁ UDÁVÁ VLASTNÍ TRENDY

       Originální a jedinečné šperky značky Cassava vynikají svou originální tvorbou a užitými inovačními technologiemi při výrobě. Nádherná, barvami hýřící designová kolekce je ručně vyrobená z přírodního organického materiálu podle vlastní receptury a každý kus je unikátem, neopakovatelným ve svém provedení a barevné kombinaci. Díky svému přírodnímu původu,Cassava bio šperky jsou nejen stylové a originální ale navíc jsou ekologické a rozložitelné. A proč si tyhle šperky musíte zamilovat? Protože s nimi prostě zaujmete !    

                                                    

                                                       JAK NASTAL CASSAVA BIOPLAST ?                                                                                                                                           

Jsem designérka šperků a po mnohaleté tvorbě mě napadlo vytvořit přírodní a ekologický materiál který by dokázal nahradit plast. Trvalo měsíce přemýšlení, testovaní a experimentování ,  a také spoustu trpělivosti, než vznikl Cassava  bioplast.  Jedná se o hmotu vyrobenou ze  100% přírodních ingrediencí  jehož základní surovinou je cassava , rostlina která pochází z  tropické Ameriky. Vznikla hmota je ručně vyráběná, barvená přírodními pigmenty a barvami. Výsledek je pokaždé trochu jiní,což z každého kousku dělá jedinečný originál. Neexistují tak dva kusy se stejnou strukturou.

                                                                 JAKÉ JSOU VÝHODY ? 

                           Neobsahuje žádné chemikálie a je teda přátelský k pokožce

                          Je ekologicky a přátelský k životnímu prostředí

                           Dá se zkompostovat

                           Není alergenní

                           Je vhodný pro astmatiky, kojicí a těhotné ženy

                           Je veganský 


                                                      JAK PEČOVAT O BIO ŠPERK?    

Cassava bioplast je 100% organického původu.V závislosti na modelu ,Cassava šperky mají různou tvrdost ,křehkost a citlivost na světlo či teplo.Proto mohou být některé korálky citlivé na neopatrné zacházení. Mohou např. popraskat a při pádu na zem se mohou rozpůlit .  Cassava šperky nepatří  do vody, je proto žádoucí je před koupelí odložit. Nejrůznější parfémy a kosmetika působí nepříznivě na bio material a používáním chemýckich látek zkracujete životnost vašich bio šperků.